Малех Віталій Петрович

Малех Віталй Петрович – (3 лютого 1972 рік, місто Львів). Кар’єра - з 1993 року.

Віталій Петрович Малех  1972 року народження  починав свою кар'єру в 1993 році помічником прокурора м.Львів. Потім він займав різні посади в органах прокуратури Львова та Львівської області.

Біографія

Склад сім’ї:

Батько – Петро Іванович Малех: голова правління ЗАТ «Фірма Львів-Петроль», обраний депутатом обласної ради від БЮТ

Мати – Лариса Євсеївна Малех: співвласниця готелю «Супутник», депутат міськради від Нашої України

Освіта (1989-2001)

У 1989 році Віталій Петрович закінчив школу 66 міста Львова з відзнакою отримавши срібну медаль. Після цього вступив до Львівського державного університету ім.. І.Я. Франка на юридичний факультет, який закінчив у 1994 році. Протягом 2001 року здобував освіту у Національній академії державного управління при президентові України за спеціальністю Державне управління.

Робота (1993-теперішній час)

Трудову діяльність розпочав у 1993 році на посаді помічника прокурора міста Львова, на якій працював до серпня 1995. Протягом 1995-1997 років працював прокурором слідчого управління, а згодом слідчим з особливо важливих справ прокуратури Львівської області та начальником слідчої частини прокуратури області. З 1997 року – виконував обов’язки начальника слідчої частини відділу нагляду за додерженням законів спец підрозділами по боротьбі з організованою злочинністю слідчого управління прокуратури області , був начальником слідчої частини відділу нагляду за додерженням законів спец підрозділами по боротьбі з організованою злочинністю слідчого управління прокуратури області , прокурором Жовківського району Львівської області.

З 2001 по 2002 рік займав посаду заступника начальника відділу нагляду за виконанням законів спец підрозділами та іншими державними органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією управління нагляду прокуратури області. Згодом став начальником відділу підтримання державного обвинувачення в судах прокуратури області.

Генеральна прокуратура України:

З 2004 по  2005 рік займав посаду заступника начальника управління нагляду за розслідуванням кримінальних справ слідчими органами прокуратури.

3 2006 по 2009 рік - начальник другого відділу нагляду при проведенні слідства органами прокуратури управління нагляду за розслідуванням кримінальних справ слідчими органів прокуратури Головного слідчого управління , старший прокурор першого наглядового відділу управління нагляду за розслідуванням кримінальних справ слідчими органами прокуратури Головного слідчого управління.

Головне контрольно-ревізійне управління України:

На початку 2010 року займав посаду виконуючого обов’язки начальника Контрольно-ревізійного управління в Запорізькій області. Вже в 2011 році справедливо став - начальником Контрольно-ревізійного управління в Запорізькій області.  З 2012 року зайняв посаду виконуючого обов’язки начальника Державної фінансової інспекції в Запорізькій області, згодом ставши начальником, виконуючи свої обов’язки і по теперешній час.

Справедливе виправдання

На початку 2013-го року Віталія Петровича Малеха запідозрили у отриманні хабарів, але швидко виправдали в суді, адже жодних підстав для затримання не було.

Особистість

Малех Віталій Петрович має досвід роботи в органах державної влади, в тому числі щодо незаконного відмивання державних коштів, за попередніми місцями роботи зарекомендував себе кваліфікованим фахівцем, здатним організатором, принциповим вимогливим керівником, який компетентно і професійно вирішує поставлені перед ним завдання.